Arka Sıradakiler Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Süper Arka Sıradakiler Fan

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Dizimize Yeni Giren Bölüm Oyuncuları

2 posters
YazarMesaj
Ece..*
SİTE KURUCUSU
SİTE KURUCUSU
Ece..*

Dizimize Yeni Giren Bölüm Oyuncuları Empty
MesajKonu: Dizimize Yeni Giren Bölüm Oyuncuları   Dizimize Yeni Giren Bölüm Oyuncuları I_icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 9:03 am

ßi arKimiz yazmış ßunu..
Ben hiç memnun degilim şahsen Surprised

Hiç ama HİÇ OYUNCULUK DENEN BİRŞEY YOK !

Ben izlerken dizimize böyle oyuncula denemicek kadar zayıf insanları yakıştıramıyorum Surprised Surprised

Bizim dizimiz küçük kanallarda çekilen , Reytingi düşük diziler degilki böyle SOKAKTA CAFEDE OTURAN gençlerialıp diziye sokuyorlar. Surprised

ÖRNEK : YASEMİN : Oyunculuk "0".Mimiklerinde hareket yok.Eminim bir sahnesi 50 kez çekiliyordur ki Ela da şahit olmuş.

CAN : Saneme yeni gelen çocuk. BEN İZLERKEN ŞOK GEÇİRDİM.Bir insan hiç mi rol yapamaz ya madem yapamıyorsun NE DİYE DİZİDESİN ki Surprised

HAMDİ ALKAN NASIL OYNATIYOR ANLAMIYORUM Surprised
Ücreti az olsun diye sanırım Surprised Surprised

Tiyatro ögrencisi tiyatro bölümünde okuyan bir çok ögrencimiz varken neden bunlar anlamış degilim.
İzlerken çok rahatsız oluyorum.
Benimde aynı düşüncede Arkadaşlar var mı ? Neutral
PoFuDuq..*

PoFuDuq..*

Dizimize Yeni Giren Bölüm Oyuncuları Empty
MesajKonu: Geri: Dizimize Yeni Giren Bölüm Oyuncuları   Dizimize Yeni Giren Bölüm Oyuncuları I_icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 10:51 am

bencede yaaa o zmn benide alıp oynatsınlaarr o kadar okuyan bu işi yabmak için çablayan insan varken Mad

Dizimize Yeni Giren Bölüm Oyuncuları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 63. Bölüm Imzalari
» 2. Bölüm Özeti
» 3. Bölüm Özeti
» 62. Bölüm Fragmani (izle)
» 73 Bolum Oktamze Avatarlar